Koszulki polo odzież reklamowa - producent Eudarcap
 
 
Kolekcja - Koszulki polo - Just Cotton produkowana przez firmę Eudarcap wyróżnia się bogactwem form i krojów. Do produkcji koszulek polo używamy dzianiny czesankowej o delikatnym splocie pique jednocześnie o dość wysokiej gramaturze 230-240 gram/m². Taki rodzaj dzianiny jest używany przy produkcji koszulek polo przez najlepsze marki odzieżowe na świecie – My produkujemy z niej reklamowe koszulki polo dla najbardziej wymagających klientów którzy wiedzą w co ubrać swoich pracowników, przedstawicieli handlowych i klientów.
Dowolne łączenia kolorystyczne jak również zastosowanie indywidualnie dobranych przez klienta dodatków typu wypustki, metki, druk, haft powoduje że zamawiający otrzymuje niepowtarzalną odzież reklamową. Warto wyróżnić swoją firmę i indywidualnie zaprojektować z naszymi grafikami własne polówki. Jesteśmy do Państwa dyspozycji i służymy fachową pomocą.

Copyright 2008-2011 Producent polarów, odzież promocyjna - Eudarcap | Wszystkie prawa zastrzeżone O nas  Współpraca  Właściciel strony